گروه تولیدی مایان چوب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و تولید مصنوعات چوبی و مبلمان کلاسیک و نئوکلاسیک مفتخر است که توانسته گامی شایسته در زمینه رشد و توسعه صنعت مبلمان کشور بردارد.

هدف اصلی این شرکت طراحی و تولید محصولاتی باکیفیت، با قیمت رقابتی و خلق سبکی نو در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی است.

گروه تولیدی مایان چوب در راستای حفظ حقوق مصرف کنندگان؛ کلیه محصولات تولیدی خود را از لحاظ کیفی به مدت 18 ماه گارانتی نموده و به مدت 5 سال نیز شامل خدمات پس از فروش می نماید.

آریانا؛ نئوکلاسیک لوکس و رویایی در شبکه 5 “


چرا مایان چوب؟

عرضه مستقیم از تولید به مصرف

اکثر مجموعه هایی که در ایران، مبلمان کلاسیک یا مدرن عرضه می کنند، در نقش واسطه بوده و اجناس خود را از تامین کننده ها و کارخانه یا کارگاه های متفاوتی تامین کرده و به فروش می رسانند.

از این رو پس از فروش محصول خود به خریدار، پاسخگوی خدمات پس از فروش یا مواردی که احیاناً پس از فروش محصول به وجود آمده نبوده و در واقع محصول خریداری شده فاقد ضمانت معتبر می باشد یا در صورتی که ضمانت نامه تحویل شود، عملاً پاسخگو نمی باشند.

در مایان چوب جهت تأمین آرامش خیال خریداران، واسطه فروش حذف شده و شما مستقیماً از تولید کننده خرید خواهید کرد. مایان چوب به عنوان تولید کننده، ضمانت محصولات خود را به عهده دارد.

کیفیت متریال محصولات

وجود سازه ای محکم و قوی، یکی از اولین اولویت ها در تولید مبلمان می باشد. انواع متفاوتی از سازه های مبلمان وجود دارد که چوب اولین، قدیمی ترین و همچنان محبوب ترین متریال ساخت مبلمان است.

انواع متفاوتی از چوب در بازار وجود دارد که انتخاب مایان چوب، چوب سوپر راش گرجستان است. این چوب به دلیل پرورش در گرجستان که کشوری با آب و هوای با رطوبت پایین است، چوبی با مغز خشک بوده که این خاصیت موجب می شود مبلمان به مرور سال ها استفاده ترک نخورده و به دلیل بوم خوبی که داشته و نیز کیفیت برش مناسب؛ متریالی نرم و مستحکم را جهت کار منبت کاران فراهم آورده است. همچنین محصولاتی که با این متریال آماده می شوند در عین استحکام بالایی که دارند، سبک بوده و به راحتی قابل حمل و نقل و جابجائی هستند.

  • رنگ محصولات مایان چوب پلی اورتان آلمان بوده و در ترکیبات رنگ، سیلر و کیلر استفاده می شود که همه این موارد باعث ضد ضربه شدن رنگ مبلمان شده و از خراشیده شدن در استفاده طولانی مدت جلوگیری می کنند. همچنین براق بودن و زیبایی رنگ کار، در مقایسه سالهای بعد از استفاده با روز ابتدایی خرید محصول، یکسان باقی می ماند. شایان ذکر است کلیه رنگ کاری های محصولات مایان چوب کار دست بوده و از ماشین آلات استفاده نمی شود و این امر زیبایی و جذابیت دوچندانی را در محصول نهایی به نمایش می گذارد.
  • متریال داخلی محصولات اسفنج های 30 کیلویی یورتان بوده و در داخل تمامی تشک ها از فنر استفاده می شود که خاصیت ارتجاعی داشته و به مرور زمان کفی آنها حجم خود را از دست ندهند. جهت تشک های کاناپه ها از اسفنج های ریباند فشرده 80 کیلویی استفاده می شود.
  • تمامی لمه های محصولات، کار دست هنرمندان بوده و این تفاوت باعث ظرافت فوق العاده و کیفیت محصولات نهایی می شود.
  • متریال پارچه های ساده استفاده شده جهت کلیه محصولات چین درجه یک و پارچه های گلدار یزد با نخ ابریشم درجه یک می باشند که همگی قابل شستشو و نانو می باشند. نانو بودن پارچه ها، نظافت آنها را آسان کرده و در صورتی که لکه ای روی آنها بیفتد، به راحتی قابل تمیز کردن می باشند.

تامین سلیقه های متفاوت

از آنجایی که مایان چوب، خود طراح و تولید کننده محصولاتش است، خریداران گرامی با خیال راحت می توانند محصول مورد نظر خود را (از لحاظ تغییر در رنگ چوب یا پارچه) انتخاب کرده و تغییراتی که نسبت به مدل ارائه شده اصلی مدنظرشان می باشد، را اعمال کرده و مدل انتخابی شان را با کاملاً منطبق با تغییرات مدنظرشان دریافت کرده و فضای دلخواه منزلشان را به کمک مبلمان مدنظر خود خلق کنند.

نظارت بر پروسه تولید

خریداران محترم پس از سفارش محصول موردنظرشان، می توانند با مراجعه به کارخانه، تمامی مراحل تولید محصولشان را ارزیابی و نظارت کنند که کیفیت محصول دریافتی منطبق با استانداردها و کاملاً مدنظرشان و منطبق با سفارش داده شده باشد.

هدف مایان چوب ارائه محصولی باکیفیت، بدون واسطه و منطبق با تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا با خیالی راحت و ایمن، به خریداران گرامی می باشد.

قیمت رقابتی

حذف واسطه در پروسه تولید تا فروش، امکان ارائه قیمتی مناسب و رقابتی را در مقایسه با کیفیت محصول جهت خریداران گرامی فراهم آورده است.