رنگ طلایی تنها رنگی است كه با تمام رنگ‌ها از سفید تا سیاه جذاب به نظر می رسد.

طلایی در تركیب با رنگ‌های پرطرفدار معماری داخلی مانند رنگ سفید، بنفش، سرمه ای، فیروزه ای و مشكی بی نظیر است.

سفید و طلایی:

سفید یک رنگ خنثی است.

بنابراین افراد برای طراحی داخلی دکوراسیون از این رنگ کنار رنگ دیگر مانند “طلایی” استفاده می کنند تا دکوراسیون شیک و مدرن به نظر برسد.

طلایی و قرمز:

از جمله قدیمی ترین ترکیبات رنگ طلایی که در فضاهای رستورانی دیده می شود ترکیب رنگ طلایی با رنگ قرمز است.

برای این ترکیب از رنگ قرمز به صورت بسیار محدود و در حد چند کوسن و اشیای کوچک استفاده نمایید و باقی را طلایی به کار ببرید.

طلایی و مشکی:

مشکی و طلایی دو طیف رنگی لوکس و بی نظیر هستند که هر زمان در کنار یکدیگر قرار بگیرند، یک زوج دوست داشتنی و منحصر به فرد را تشکیل می دهند.

پس جسارت به خرج دهید و از این دو ترکیب در کنار هم استفاده کنید!

طلایی و بنفش:

رنگ های بنفش و طلایی از دیرباز نماد تجمل و قدرت بوده و ترکیب این دو در کنار هم، به دکوراسیون منزلتان شکوه و وقاری دوچندان می بخشد.

طلایی و فیروزه ای:

رنگ فیروزه ای می تواند خاصیت سرزندگی، تحرک، آگاهی و هوشمندی، آزادی، کمک دهندگی، پیروزی یا بی تجربه بودن، شلوغی فکر، ناتوانی در زندگی، افسردگی، احساس پوچی و … را القاء کند.

استفاده از رنگی که به عنوان مکمل رنگ فیروزه ای در کنار، این رنگ قرار می گیرد. تعیین می کند که کدام ویژگی بارز رنگ فیروزه ای در دکوراسیون داخلی منزلتان نمود پیدا کند.

بهترین کاربرد رنگ فیروزه ای، استفاده از آن در دکوراسیون به سبک کلاسیک و سنتی است.

رنگ فیروزه ای تیره در کنار رنگ طلایی یکی از زیباترین و جذاب ترین ترکیب های رنگی برای استفاده در اتاق نشیمن است.

طلایی و سرمه ای:

سرمه‌ای رنگی باوقار، لوکس و کلاسیک به حساب آمده و با تم‌های رنگی فراوانی ست می‌شود و به راحتی می‌توان از آن در سبک های مختلف دکوراسیون داخلی استفاده کرد. تیرگی این رنگ همه را به خود جلب می‌کند و زمانی که با رنگ‌های مکمل خود ست شود، زیبایی و درخشندگی خاصی را ایجاد می‌کند.

اگر می‌خواهید از ترکیب رنگ سرمه‌ای در فضایی با سبک کلاسیک استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ طلایی در کنار این رنگ خاص است.

طلایی عظمت و بزرگی خاصی به سرمه‌ای می‌بخشد و فضای منزلتان را باشکوه و مجلل می کند.

مایان چوب، طراح و تولید کننده مبلمان نئوکلاسیک لاکچری