استفاده از گل های طبیعی نقش بسیار موثر و پر رنگی در دکوراسیون منزل دارد. افرادی که به دنبال زیبایی دکوراسیون منزل خود با کمترین هزینه ها هستند، می توانند از تزیین خانه با گل طبیعی بهره ببرند. این ایده را می توان در تمامی فضاهای یک خانه اعم از اشپزخانه، اتاق خواب، اتاق پذیرایی، راهرو ها، تراس و … مورد استفاده قرار داد.

اگر شما هم به دنبال تزیین خانه با هزینه های مناسب هستید، بهتون پیشنهاد می کنیم از این مطلب استفاده کرده و ایده بگیرید.

اتاق پذیرایی:

یکی از ایده های تزیین خانه با گل طبیعی استفاده از گلدان های بزرگ در کنار مبلمان سالن پذیرائی است.

با این روش می توانید در برخی از قسمت های خانه گلدان هایی با گل طبیعی قرار داده و علاوه بر زیبائی دکوراسیون منزلتان، به تصفیه هوای آن نیز کمک کنید.

اتاق نشیمن:

یکی دیگر از ایده های تزیین خانه با گل طبیعی، استفاده از کتابخانه های گلدانی در اتاق نشیمن است. برای این کار می توانید یکی از دیوار های اتاق نشیمن را با استفاده از کتابخانه های چوبی و یا فلزی پوشش دهید و ان را با کتاب و گل های طبیعی در کنار هم تزیین کنید.

این کار علاوه بر تمیز کردن فضای شما، می تواند یک دکوراسیون بسیار جذاب و زیبا به وجود بیاورد. برای کتاب خانه ها می توانید از چوب های طبیعی و یا ترکیب چوب و آهن استفاده کنید.

آشپزخانه:

تزیین خانه با گل طبیعی هیچ گاه از چرخه مد در دکوراسیون خانه خارج نخواهد شد. بنابراین می توانید آشپزخانه ای پر گل تدارک ببینید.

از گلدان های آویزان یا رومیزی در دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنید.

اتاق خواب:

یکی از ایده های تزیین خانه با گل طبیعی برای اتاق خواب ها، گل های رونده هستند.

اگر برای دکوراسیون اتاق خواب خود دغدغه هزینه دارید، پیشنهاد ما به شما، استفاده از گل های رونده طبیعی در گوشه ای از اتاق خوابتان است. با رویش گل آن را به گوشه های دیوار یا سقف وصل کنید و یک فضای آرامش بخش و سبز خلق کنید.

همچنین می توانید از شلف های چوبی در بالای تخت خوابتان استفاده کنید و روی ان را با گلدان های گل طبیعی تزیین کنید.

این کار می تواند علاوه بر تازه و خوش بو کردن هوای اتاق خوابتان، زیبایی دوچندانی به فضای آن ببخشد.

تراس و فضای خارجی منزل:

تزیین خانه با گل طبیعی و ساخت تراس های جنگلی، می تواند مورد پسند بسیاری از افراد باشد.

پر کردن تراس از گل های طبیعی و درست کردن گلدان هایی از گل ها و گیاهان مختلف می تواند شما را چند دقیقه ای از فضا و هیاهوی زندگی شهری دور کرده و تجربه ای بکر از لمس فضای دل انگیز طبیعت و بوی فرح بخش گل ها را برایتان به ارمغان آورد.

و در نهایت به این نکته توجه کنید که: برای تزیین خانه با گل طبیعی، بهتر است در ابتدا گیاهان و گل های طبیعی آپارتمانی را بشناسید و با توجه به شرایط نگهداری آن ها، اقدام به خرید کنید.

مایان چوب، طراح و تولید کننده مبلمان نئوکلاسیک لاکچری